De Gruyter Elektronik Kitap ve Dergileri Deneme Erişimi

20/06/2014 Görüntülenme Sayısı: 3914

De Gruyter yayınevine ait 600 civarı elektronik dergi ve 17.000'in üzerinde elektronik kitap 19 Temmuz 2014 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

De Gruyter E-Dergiler Hakkında:

260 yıllık köklü bir geçmişe sahip De Gruyter’in elektronik dergi paketidir. Biological Chemistry, Clinical Chemistry and Laboratory Medicine, The Linguistics Review, Byzantinische Zeitschrift ve The Economist’s Voice gibi ünlü dergilere ev sahipliği yapar.

De Gruyter E-Kitaplar Hakkında:

De Gruyter’in Elektronik Kitap koleksiyonu güncel araştırmalar yapılabilecek ve etkili sonuçlar elde edilebilecek özellikle Sosyal Bilimler ve Mimarlık alanlarında çeşitli e-kitaplar içerir. De Gruyter elektronik kitap paketleri kapsamında, Harvard University Press kitap koleksiyonu, mimarlık alanında önde gelen Birkhauser kitap koleksiyonu bulunmaktadır.

NOT: Tam metin erişilebilen başlıkları görmek için "Accessible Content" bölümünden "All Accessible Content" başlığını işaretleyerek "Update" butonuna tıklayınız.

Veritabanları sayfasından kitaplar için "De Gruyter eBooks", dergiler için "De Gruyter eJounals" başlıklarından erişebilirsiniz.