E-Bültenimizin Ekim 2019 Sayısı Yayında

07/10/2019 Görüntülenme Sayısı: 630

Kütüphanemizden haberlerin yer aldığı, kütüphane hizmet ve kaynaklarımızın tanıtımına yönelik olarak 2009 yılından bu yana her eğitim - öğretim döneminin başında hazırladığımız e-bültenimizin Ekim 2019 sayısı yayında.

Bültenimizde; Ocak - Haziran 2019 dönemini kapsayan 6 aylık süreçte düzenlediğimiz eğitim toplantılarını, katıldığımız etkinlik ve toplantıları, kütüphanemizden en çok faydalanan üyelerimizin isimlerini, en çok ödünç alınan edebi ve teknik kitapları, multimedya kaynaklarını açıkladığımız bültenimizde, en çok kullanılan elektronik kitap ve dergilere yer veriyoruz. En çok ödünç alınan kitap ve filmin tanıtımları ile bir kitap ve bir film önerimiz de yer almakta. Ayrıca; destek sayfamızda, aboneliklerimiz arasında bulunan Zinio (RBdigital Magazines) veri tabanından özellikle Mimarlık ile ilgili ulaşabileceğiniz dergiler hakkında bilgiler veriyoruz.

E-Bülten Erişim Adresi: https://libguides.iyte.edu.tr/e-bulten_ekim2019

E-bülten ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, içeriğin çeşitlenmesine katkıda bulunabilirsiniz library@iyte.edu.tr