E-Bültenimizin Ekim Sayısı Yayında

14/10/2014 Görüntülenme Sayısı: 3480

Her eğitim-öğretim döneminin başında olmak üzere, yılda iki kez yayınladığımız e-bültenimizin Ekim sayısı yayında. Bu sayımızda; kütüphane kaynaklarımız ve hizmetlerimizle ilgili yapmış olduğumuz anket sonuçlarına göre mühendislik ve teknoloji konularındaki e-kitap koleksiyonumuzu daha fazla tanıtmaya ihtiyaç olduğunu gördük. Basılı olarak 42.000 civarı kitabımız bulunurken, büyük çoğunluğu abonelik olmak üzere 290.000'in üzerinde elektronik kitaba erişimimiz mevcut. Mühendislik ve Teknoloji konularındaki elektronik kitaplara eriştiğimiz veritabanlarımızı tanıtıyoruz bu sayımızda.

Ayrıca; abone olduğumuz gazete veritabanı hakkında bilgiler, kütüphanemizden haberler, katıldığımız toplantılar, en çok kullanılan kaynaklarımız, kitap-film önerilerimiz gibi konular yer alıyor. Yardım Masası bölümümüzde, kitap ve multimedya talep formu ile ILL (Kütüphanelerarası Ödünç Verme) formlarının kullanımına yönelik bilgiler veriyoruz.

E-bültenimizi bilgisayarınızdan okuyabileceğiniz gibi, mobil cihazlarınızdan da okumanız mümkün.

E-Bülten Erişim Adresi: http://libguides.iyte.edu.tr/content.php?pid=602033

E-bülten ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, içeriğin çeşitlenmesine katkıda bulunabilirsiniz library@iyte.edu.tr