E-Bültenimizin Şubat 2020 Sayısı Yayında

25/02/2020 Görüntülenme Sayısı: 301

Kütüphanemizden haberlerin yer aldığı, kütüphane hizmet ve kaynaklarımızın tanıtımına yönelik olarak 2009 yılından bu yana her eğitim - öğretim döneminin başında hazırladığımız e-bültenimizin Şubat 2020 sayısı yayında.
 
Bu sayımızda; 2020 yılında yeni abonelik gerçekleştirdiğimiz veri tabanları hakkında bilgiler; yardım masası sayfasında, aboneliklerimiz arasında bulunan Ebook Central veri tabanı ve kullanımı ile ilgili detaylar yer alıyor. Aynı zamanda; önceki sayılarımızda da olduğu gibi; Temmuz - Aralık 2019 dönemini kapsayan 6 aylık süreçte düzenlediğimiz eğitim toplantılarına, katıldığımız etkinlik ve toplantılara, kütüphanemizden en çok faydalanan üyelerimizin isimlerine, en çok ödünç alınan edebi ve teknik kitaplara, multimedya kaynaklarına, en çok kullanılan elektronik kitap ve dergilere de yer veriyoruz. En çok ödünç alınan kitap ve filmin tanıtımları ile bir kitap ve bir film önerimiz de ayrıca bültenimizde yer almakta. 
 

E-Bülten Erişim Adresi: https://libguides.iyte.edu.tr/e-bulten_subat2020

E-bülten ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, içeriğin çeşitlenmesine katkıda bulunabilirsiniz library@iyte.edu.tr