İYTE Kütüphane Mobil Web Sitesi

21/02/2012 Görüntülenme Sayısı: 5612

Değerli Kullancılarımız,

Bildiğiniz gibi 31 Aralık gecesi yeni kütüphane web sitemizi kullanıma açtık. Ocak ayı içerisinde ise facebook sayfamızı ve twitter hesabımızı aktif ettik. Bu sayfalarımızda bizden yenilikleri, güncel kitap, film haberlerini, İzmir'deki sanat ve kültür aktivitelerini izleyebilir, katkıda bulunabilirsiniz. Amacımız sizlerle sosyal medya dahil her türlü platformu kullanarak iletişim halinde olmak, hizmet ve olanaklarımızdan sizlerin en iyi şekilde haberdar olmasını ve yararlanmasını sağlamak.

Bu amaçla teknoloji liderliği rolümüzün de bir gereği olarak İYTE’ye ait ilk mobil web sitesini İYTE Kütüphane olarak yine kullanımıza açıyoruz. Artık akıllı telefonlarınız ve mobil cihazlarınızdan İYTE Kütüphanesi web sitesininin mobil versiyonunu kullanabileceksiniz. Sitemize girdiğinizde otomatik olarak mobil web sitemize yönlendirileceksiniz. Türkiye’nin en kapsamlı mobil kütüphane web sitesini kullanıma açmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tüm öğrencilerimize başarılı bir dönem diliyor, fikirlerini, önerilerini her zaman bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz. Sizler için sizlerden aldığımız güçle yeniliklerimize devam edeceğiz.

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı