Legal Online Veri Tabanları Deneme Erişimi

23/03/2020 Görüntülenme Sayısı: 278


Hukuk alanında yayınlanmış kitap, dergi, Yargı Kararları ve Mevzuat Bankasını içeren Legal Online Veri Tabanları, 10 Mayıs 2020 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. 

Legal Yayıncılık Online Kütüphane - Dergi ve Kitaplar: Legal Yayıncılık tarafından tarafından oluşturulan 650’den fazla hukuk dergisine ve 450’den fazla hukuk kitabına erişebilirsiniz.

Legalbank Elektronik Hukuk Bankası - Yargı Kararları ve Mevzuat Bankası: Elektronik hukuk bankası içeriğinde yer alan milyonlarca Kanun, KHK, Cumhurbaşkanı Kararnamesi, Uluslararası Sözleşme, Tüzük, Bakanlar Kurulu Kararı, Cumhurbaşkanı Kararı, Yönetmelik, Tebliğ, vb. mevzuat belgesine, Yüksek Mahkeme Kararlarına (Yargıtay, Danıştay, Bölge Adliye Mahkemesi, Bölge İdare Mahkemesi, Anayasa Mahkemesi, Sayıştay vb.), Dilekçe ve Belge örneklerine, Makalelere, 71 konu başlığı altında düzenlenen mevzuat paketleri ile uzmanlık alanlarına göre ayrılmış içeriğe erişim imkanı mevcuttur.

"Legal Yayıncılık Online Kütüphane - Dergi ve Kitaplar" ile "Legalbank Elektronik Hukuk Bankası - Yargı Kararları ve Mevzuat Bankası"na Veritabanları sayfasından erişebilirsiniz.

NOT: Tüm veritabanlarına kampüs dışından Ezproxy aracılığı ile Enstitü email adresiniz ve şifrenizle erişebilirsiniz.