McGraw Hill Access Engineering Deneme Erişimi

26/09/2016 Görüntülenme Sayısı: 2612

Mühendislik konularındaki referans kaynaklarını dinamik bir platformda sunan McGraw Hill Access Engineering veri tabanı, 31 Ekim 2016 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

McGraw Hill Access Engineering Hakkında - McGraw Hill Yayınevi tarafından mühendislik konularındaki referans kaynakları dinamik bir platformda sunulmaktadır. Güncelleştirilmiş kitaplar, videolar, indirilebilir tablolar, etkileşimli grafikler ve müfredat planları veri tabanında sunulmaktadır. İstenilen konu başlığı veya anahtar kelime ile ilgili kaynaklara ulaşmak mümkündür. Konu anlatımlı videolar, küresel mühendislik haberleri ile kullanıcı bilgileri güncel tutulmaktadır.

Kullanım Kılavuzu için tıklayınız. 


Access Engineering, mühendislik öğrencilerinin materyal içeriklerini çok daha iyi anlayıp öğrenmelerine yardımcı olacak bir web tabanlı hizmet geliştirmiştir. DataVis, 200 materyal ve 65 içeriğe ait noktasal grafikler ve dağılım grafikleri ile öğrencilerin üzerinde çalıştıkları materyalleri hızlı ve etkili bir şekilde analiz edebilmesine imkan vermektedir.  

Veritabanları sayfasından erişebilirsiniz.