Rosetta Stone Library Solution - Online Dil Eğitim Seti Deneme Erişimi 08/11/2017

Online dil eğitim seti olan ve 30 dil içeren Rosetta Stone veritabanı 31 Aralık 2017 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. 

Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Nedir?

  • Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.
  • Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır.
  • Mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir.
  • Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.

Hesap Oluşturma: 

  1. Enstitü e-mail adresinizi giriniz
  2. Bir şifre belirleyiniz (en az 6 harf ve 1 rakam) 

İçerdiği 30 dil: İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, İtalyanca, Arapça, Çince (Mandarin), Dari Farsçası, Flemenkçe, Filipin Dili, Yunanca, Lehçe, Hintçe, Endonezya Dili, İrlanda Dili,  Japonca, Korece, Latince, Afganca, Farsça, İbranice, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, İsveççe, Türkçe, Urduca, Vietnam Dili. 

Tüm seviyeler için bu dillere erişim vardır.

- Rosetta Stone Mobil Uygulama Erişim Kılavuzu: https://youtu.be/Vya2d-zCBdE

- Rosetta Stone’u mobil cihazlara nasıl indirebileceğinizi gösteren sunum dosyası için: https://goo.gl/UgmvwD  

- Rosetta Stone ile ilgili detaylı içerik bilgisi için: https://goo.gl/grwm1q

Veritabanları sayfasından erişebilirsiniz.


Tüm Duyurular