SAGE Research Methods, SAGE Knowledge ve SAGE Video Deneme Erişimleri

12/10/2015 Görüntülenme Sayısı: 3090

SAGE Research Methods, SAGE Knowledge ve SAGE Video veritabanları 30 Kasım 2015 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

SAGE Research Methods (SRM): Araştırma yapan ya da nasıl araştırma yapılacağını öğrenen herkes için temel bir kaynaktır.  SAGE’in dünyaca bilinen Research Methods listesinden 750'den fazla kitap, referans çalışması, makale, ve video içeriği ile SRM, tarama sorgusu yazma, literatür değerlendirmesi yapma, araştırma yöntemi seçme, verileri toplama, sonuçları düzenleme hakkında bilgiler sağlamaktadır.

SAGE Knowledge: SAGE Knowledge öğrenciler, araştırmacılar ve öğretim üyeleri için temel bir dijital sosyal bilimler kütüphanesidir. 4,400’den fazla başlık ile akademik monograflar, referans çalışmaları, el kitapları, seriler, profesyonel gelişim başlıkları ve dahasını içeren geniş bir SAGE eKitap ve eReferans yelpazesi sunar. 

SAGE Video: Eğitim, İletişim ve Medya Çalışmaları, Danışmanlık ve Psikoterapi alanlarında yayınlanmak üzere video koleksiyonları barındıran, lisans düzeyinde öğretimden öğrenci referans araştırmalarına ve daha yüksek seviyedeki akademik materyallere kadar çeşitli seviyedeki araştırmacıları desteklemek için oluşturulmuştur.

SAGE Research Methods, SAGE Knowledge ve SAGE Video'ya Veritabanları sayfasından erişebilirsiniz.