Yabancı Dil Öğrenmeyen Kalmayacak

08/01/2014 Görüntülenme Sayısı: 3997

 


 2013 yılında ilk defa abonelik başlattığımız, online dil öğrenme sistemi Mango Languages için bazı dillerde değişiklik yapılarak, aboneliğimiz yenilenmiştir.

Mango Languages ile öğrenebileceğiniz diller:

Türkçe konuşanlar için: İngilizce,

İngilizce konuşanlar için: Almanca, Arapça, Çince (Mandarin), Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça, Türkçe ve Yunanca

Veritabanları altından Mango Languages'a erişerek, istediğiniz dili öğrenmeye başlamak için "Start Learning" yazısına tıklamanız yeterli.

İster "Kampüs dışı erişim" yöntemiyle bulunduğunuz yerdeki bir bilgisayardan, ister mobil cihazlarınızla Mango Languages'a istediğiniz zaman erişerek, istediğiniz dili/dilleri öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan erişebilmek için; öncelikle "Create a Profile" bölümünden hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluştururken e-mail adresinizi ve kendinizin belirleyeceği bir şifreyi (en az 6 karakter içermelidir) yazmanız yeterlidir.  Daha sonra e-mail adresinize sistem tarafından gönderilecek olan linke tıklayarak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Cihazınıza mobil uygulamasını indirdikten sonra olusturmuş olduğunuz hesap bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.

Mobil uygulamasını indirmek için: http://www.mangolanguages.com/libraries/products-overview/mango-mobile/