Yaz-Çiz-Çek

15/03/2018 Görüntülenme Sayısı: 1539

Değerli Kullanıcılarımız,

26 Mart – 01 Nisan tarihleri haftası “Kültürel Değişim ve Kütüphaneler” teması ile kutlanacak olan 54. Kütüphane Haftası kapsamında, Kütüphanemiz tarafından “Yaz, Çiz, Çek” başlıklı bir yarışmadüzenlenmektedir.

ØYaz: “Kütüphaneye Mektup” temalı edebi bir mektup yazın, yarışmamıza katılın. Yazdığınız edebi mektup daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamış olmalı.

ØÇiz: Kütüphane ve kitap temalı karikatür çizin, kütüphaneye teslim edin, yarışmamıza katılın. Birden fazla karikatür ile yarışmaya katılabilirsiniz.

ØÇek: İYTE Kütüphanesine ait fotoğraf çekip, yarışmamıza katılın. Birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılabilirsiniz.

Genel Detaylar:

o   Tüm öğrenci, akademik ve idari personelimiz katılabilir.

o   18 Mart 2018 tarihine kadar tüm fotoğraf ve edebi mektuplar library@iyte.edu.tr adresine gönderilecek, karikatürler ise ödünç verme bankasında bulunan karikatür dosyasına bırakılacaktır. (Adınız Soyadınız ve e-mail adresiniz olmalı)  

o   Yarışmaya katılan tüm eserler Instagram ve facebook hesaplarımızdan 19 - 23 Mart tarihleri arasında paylaşılarak sizlerin beğenisine sunulacak.

o   En fazla beğeni alan ilk 10 fotoğraf ve ilk 5 karikatür ile edebi mektuplar komisyon tarafından değerlendirilecektir. Komisyon tarafından her kategori için bir kazanan belirlenecektir.

o   Birincilere 54. Kütüphane Haftası Etkinlik Programı kapsamında düzenlenen ödül töreninde sürpriz hediyeler verilecektir.

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı